DEVARADYO FORUM SiTESi - MUZiGiN DEVASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DJ LER HAKKINDA NELER DUSUNUYORSUNUZ.....

5 posters

DJ LER HAKKINDA  NELER DUSUNUYORSUNUZ..... Empty DJ LER HAKKINDA NELER DUSUNUYORSUNUZ.....

Mesaj tarafından SEZER61 Cuma Ocak 23, 2009 3:49 pm

ARKADASLAR SAYGI LI VE GUZEL BIR SEKILDE DJLER HAKKINDA YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ DJ LERDEN BEKLENTILERINIZ DJ LERIN EKSIKLERI HAKKINDA HERSEYI FORUM BUNYESINDE SIZLERDEN BEKLIYORUZZZ

SAYGILI VE ÖLCULU OLMASINA ÖZEN GÖSTERELIMMM..

SAYGILAR

ALİFUAT SEZER...---------------------->FORUM YÖNETICISI
SEZER61
SEZER61
Administrator
Administrator

Erkek
RADYO NİCKİ : DJ.SEZER

DJ LER HAKKINDA  NELER DUSUNUYORSUNUZ..... Empty Geri: DJ LER HAKKINDA NELER DUSUNUYORSUNUZ.....

Mesaj tarafından tuğba Cuma Ocak 23, 2009 4:29 pm

KENDİ ADIMA HEPSİDE SÜPER Very Happy

tuğba
Moderatör
Moderatör

Kadın
RADYO NİCKİ : ***TuB@***

DJ LER HAKKINDA  NELER DUSUNUYORSUNUZ..... Empty Geri: DJ LER HAKKINDA NELER DUSUNUYORSUNUZ.....

Mesaj tarafından sebokolikaho Ptsi Şub. 16, 2009 7:30 pm

DJlerimiz samimi ve iyiler fakat ben bir şey dile getirmek istiyorum. Radyoda Djlerin geneli diğer DJ arkadaşlarımız gibi sürekli aynı tarzda parçalar yayınlıyorlar, son zamanlarda yaptığım gözleme göre sadece tek tarzda odaklanmış bir durumda radyo ya da ben radyoya geldiğimde sürekli olarak bu şekilde denk geliyorum. Sadece tek kesime hitap etmektense farklı müzşk tarzlarına açık olup farklı tarzlardaki parçalara da yer verilmeli. Kalite sadece dinleyici sayısını artırmakla olmaz, bence Djlerimiz yayınladıkları parça ve farklı müzik tarzlarıyla da kaliteyi yakalamalıdırlar. Bir yayında arka arkaya sadece arabesk, fantezi, pop vs dinleyciyi sıkabilir. Bir Dj arkadaşımız kendi yayınında tarzına göre haftalık saatinde elbet kendine ait bir program çizmiştir ama birkaç tane daha Dj arkadaşlarımızın diğer bir Dj arkadaşımız gibi bir yayın yapması, bütün Djleri monotonlaştırır. Bence Dj arkadaşlarımız ve dinleyicilerimiz her müzik tarzına açık olmalıdır ki radyo her kesime hitap edebilsin ve böylelikle daha geniş kitleye ulaşabilesiniz.

Radyoda yerlisinden yabancısına, arabeskinden popuna, türküsünden rockına her tür tarza yer verilmelidir bence...

sebokolikaho
RADYODEVA DİNLEYİCİSİ

Kadın
RADYO NİCKİ : sebokolikaho

Mesaj tarafından CallCell Cuma Mart 06, 2009 2:10 am

Elbette ayşe sana katılıyorum radyo genelinin anasayfada da yazıdığı gibi genel yayın tarzı var o tar dışına zaten çıkılmaz bir buraya müzik dinlemeye vede müzik dinlemeye gelen kişi canlı yayına tıkladığında müzik tarzını kabul etmiş demektir. ama dj arkadaşlardan bende sağ duyu istiyorum belki sizlerin nefret ettiğiniz müzik tarzınız olabilir ama HERŞEYDEN ÖNCE İSTEKLER ÖNDE GELİR ÖNCELİK İSTEKLERİNDİR...
CallCell
CallCell
Administrator
Administrator

Erkek

DJ LER HAKKINDA  NELER DUSUNUYORSUNUZ..... Empty Yayın Akışı

Mesaj tarafından _"kirikkalp"_ Cuma Mart 06, 2009 3:44 am

Smile
_
_"kirikkalp"_
RADYODEVA DİNLEYİCİSİ

Kadın